Popis produktuCallusan Urea Extra Krém na nohy 100 ml suchou a drsnou kůži
Callusan Urea Extra krém na nohy je zvlhčující krém pro suchou a drsnou kůži s 10% urea a přírodními lipidy. Moderní a přesný dávkovací systém pro jednoduché použití. Vhodné pro diabetiky.
Ideální k ošetření suché a opotřebované kůže na chodidlech, patách i lýtkách. 10% urea vyrovnává nedostatečnou vlhkost Vaší pokožky a přírodní lipidy jí opět dodají měkkost a pružnost. Mléčné proteiny a Aloe Vera dokončí kompletní ošetření. Zvláště vhodné pro diabetiky.
Callusan Urea Extra Krém na nohy 100 ml suchou a drsnou kůži
Díky praktickému dávkovači můžete používat Callusan krémy na nohy s plným komfortem, navíc vysoce ekonomicky. Dávkovač funguje bez jakýchkoliv pohonných plynů a umožňuje jednoduché a dokonalé vyprázdnění obalu. Díky samouzavíracímu mechanizmu je obsah dobře chráněn před případným znečištěním.
Základ Callusan krémů na nohy tvoří vysoce jakostní olej obsažený ve vodních emulzích, které byly vyvinuty v úzké spolupráci s podiatrickými specialisty. Na rozdíl od mnoha jiných běžných krémů tyto neobsahují žádné minerální oleje (Paraffinum Liquidum) a jsou samozřejmě dermatologicky testovány.
Nejdůležitější přednosti nového dávkovače Callusan krémů na nohy:
- jednoduché a přesné dávkování
- dokonalé vyprázdnění obalu
- žádný pohonný plyn
- optimální ochrana obsahu.
Dávkování: Doporučená aplikace dvakrát denně.