Přidat do oblíbených Nastavit homepage Mapa
Přihlášení Nová registrace Nakupujte v klidu a z pohodlí svého domova.
Lékárna-Doma je tady pro Vás.
VÁŠ NÁKUPNÍ KOŠÍK
0položek
o celkové hodnotě s DPH:0,- 
   

Průměrná délka penisu

Spousta mužů si myslí, že délka penisu ovlivňuje jeho sexuální výkonnost nebo uspokojení partnerky během pohlavního styku. Odborníci i ženy však tvrdí, že je to nesmysl. Délka penisu (či dokonce tloušťka) nehraje žádnou roli na kvalitu pohlavního styku. Právě naopak velký penis může být pro partnerku problém, pohlavní styk tak může být bolestivý a nepříjemný.  Je tedy nutné se nad tím zamyslet a zaměřit se spíše na jiné věci pro zdokonalení pohlavního styku. V naší online lékárně naleznete spoustu přípravků v kategorii Sex, potence, erekce. Tyto přípravky jsou zaměřené na zvýšení sexuální touhy pro ženy či muže, prodloužení sexuálního prožitku, prodloužení sexuálního styku nebo podporu erekce.

Koupit přípravky vhodné při sexu ZDE

 

Délka normálního penisu

Délka normálního penisu  v klidovém stavu  je 6–10 cm a při erekci 11–17 cm. V moderní historii bylo provedeno několik výzkumů na délku penisu u dospělých mužů a výsledky se vždy mírně lišily. Rozdíly si dnes vysvětlujeme rozdílnou metodou měření. Délka penisu při výzkumu byla vždy větší, když si penis měřili muži sami. Menší rozměry byly zaznamenány ve výzkumech, kdy měření penisů prováděli vědci mužům a tím se zamezilo podvádění.


Příklady výzkumů na měření penisu

  • Výzkum z roku 1948 - délka penisu při erekci 15,25 cm (měření prováděli samotní muži).
  • Výzkum z roku 1995 - délka penisu při erekci 13,00 cm (měření prováděli vědci v USA).
  • Výzkum z roku 1996 - délka penisu při erekci 14,50 cm (měření prováděli vědci v Brazílii).
  • Výzkum z roku 1997 - délka penisu při erekci 14,00 cm (měření prováděli vědci v Německu).

Délka penisu do 7 cm se nazývá mikropenis. Velmi vzácně jsou zaznamenány délky penisu nad 30 cm, ale to je velmi vzácný jev.

 

Co je to Penis?

Penis je orgán samců u savců, který slouží k rozmnožování a odvádění moči z těla. Překvapivě penis nalezneme například i u hadů nebo u některých  ptáků např. u pštrosa. Uvnitř mužského penisu se nachází močové trubice, močová trubice je ukončena na vrcholu žaludu. V penisu také nalezneme dvě topořící tělíska válcovitého tvaru. Penis je zakončen žaludem, který je  pokrytý předkožkou. Penis za určitých situací může ztopořit (erekce).


KATEGORIE
 
Akční nabídka
 
Mohlo by vás zajímat
 


ÚVOD .:::::::. OBCHODNÍ PODMÍNKY .:::::::. REKLAMACE .:::::::. NÁPOVĚDA .:::::::. PROČ NAKOUPIT U NÁS .:::::::. KONTAKT

 

Lékárna-DOMA.cz nabízí široký sortiment doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických prostředků. Online lékárna je Vám kdykoli k dispozici. Internetová lékárna má stále otevřeno. Naše lékárna doporučuje Lipodex, Condrosulf 400 a Obezin 1+1 zdarma.
Nakup v online lékárně Vám ušetří čas i peníze a hlavně je to bezpečné. Objednávání v naší online lékárně probíhá v klidu z pohodlí Vašeho domova. Je to přeci mnohem pohodlnější. Chce se Vám cestovat autem nebo MHD? Stát v někde ve frontě? U nás můžete objednávat doplňky stravy, kosmetiku a zdravotnické prostředky.
Nákup v online lékárně je pohodlný, spolehlivý, diskrétní, rychlý a bezpečný. Neváhejte a objednávejte! Naše lékárna se postará o Vaše objednávky rychle a diskrétně.
Obezin prášek pro přípravu nápoje - čokoláda, Obezin nápoj malina, Obezin nápoj vanilka.

©  Lékárna-DOMA.cz