Přidat do oblíbených Nastavit homepage Mapa
Přihlášení Nová registrace Nakupujte v klidu a z pohodlí svého domova.
Lékárna-Doma je tady pro Vás.
VÁŠ NÁKUPNÍ KOŠÍK
0položek
o celkové hodnotě s DPH:0,- 
   

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

 1. Česká pošta - Obchodní balík - dobírka
  • Česká pošta - Obchodní balík - dobírka
  • Manipulační poplatek se neúčtuje při objednávce nad 1.200,- Kč
  • Doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice
  • Cena manipulačního poplatku v ČR je 104,- Kč

 2. Česká pošta - Obchodní balík - platba předem
  • Česká pošta - Obchodní balík - platba předem
  • Manipulační poplatek se neúčtuje při objednávce nad 1.200,- Kč
  • Doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice
  • Cena manipulačního poplatku v ČR je 74,- Kč

 3. PPL zásilková služba - dobírka
  • PPL zásilková služba - dobírka
  • Manipulační poplatek se neúčtuje při objednávce nad 1.200,- Kč
  • Doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice
  • Cena manipulačního poplatku v ČR je 119,- Kč

 4. PPL zásilková služba - platba předem
  • PPL zásilková služba - platba předem
  • Manipulační poplatek se neúčtuje při objednávce nad 1.200,- Kč
  • Doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice
  • Cena manipulačního poplatku v ČR je 89,- Kč

S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).

Způsob platby

 • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo kurýr při převzetí. U KURÝRA PPL JE MOŽNO ZAPLATIT KARTOU.

Akceptujeme platební karty
Platit za naše služby můžete nyní i platební kartou!

Proč platit kartou?
je to pro Vás výhodné, na rozdíl od jiných platebních metod je platba kartou bez poplatku.

Je to bezpečné?
Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikaci kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu.
Údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance přes rozhraní platební brány banky (ČSOB, technicky zajišťuje Global Payments Inc.).
Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě.
Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje.

Jaké karty přijímáme?

 • VISA
 • VISA Electro
 • MasterCard
 • Maestro (v případě, že Vaše vydavatelská banka jej zařadila do systému 3D-secure)

Vydavatelské banky umožňují používání embosovaných (reliéfních) karet. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje Vaše vydavatelská banka. Dále je možné využít tzv. virtuálních karet vydávaných některými bankami, které jsou určeny výhradně k platbám na internetu.

Jak to celé funguje?
Na Vámi zadanou e-mailovou adresu v objednávce obdržíte po odsouhlasení ceny kalkulaci s možností platby kartou či převodem na účet. Pokud zvolíte platbu kartou, obdržíte e-mail s URL odkazem na platební bránu se zakódovaným klíčem obsahujícím číslo Vaší objednávky Klikněte na odkaz platební brány, který Vám přišel elektronickou poštou. Na obrazovce prohlížeče se objeví okénko s upozorněním, že vstupujete do zabezpečeného prostoru, o čemž svědčí certifikát SSL vystavený pro server klictravel.cz. Na otázku, zda certifikát komunikace akceptovat, odpovězte „Ano”.

Nyní jste na stránce Vaší objednávky. Překontrolujte ji a v případě, že všechny údaje souhlasí, stiskněte tlačítko "přejít k platbě". Pokud jsou údaje z nějakého důvodu chybné, kontaktujte nás telefonicky či e-mailem. Poté vstoupíte do rozhraní platební brány společnosti Global Payments Inc. (adresa https://pay.muzo.com), která technicky zajišťuje úhrady výše uvedených platebních karet pro banku ČSOB, a.s., u níž máme bankovní účet.

Platební brána Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty a CVV2/CVC2 - poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty. Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete, a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti.

 

Na základě výsledku transakce, jejíž výsledek nám banka sdělí pouze ve formě, že platba "byla" nebo "nebyla" provedena, je Vaše objednávka vyřízena: v kladném případě Vám sdělíme, že úhrada byla provedena a systém automaticky zašle na Vaši e-mailovou adresu elektronický certifikát jako potvrzení o zaplacení, na základě kterého od nás obdržíte ubytovací poukaz. Pokud je výsledek transakce negativní, může to znamenat, že: údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně. V takovém případě vstupte do platební brány ještě jednou (odkaz naleznete ve Vaší poště u zprávy s výběrem platební metody) a údaje zkuste vyplnit pečlivě znovu.
na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce;
Vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutné se obrátit na Vaši banku.
Přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečné platby přes internet.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a paltebnách podmínek odpoví tým expedice DANARE a. s.

Podmínky vrácení peněz

Vrácení peněz lze uplatnit odstoupením od smlouvy

Právo zákazníka na odstoupení
Zákazník je oprávněn od smlouvy odstoupit v případě, že dodavatel nesplní smluvené podmínky dodání. Zákazník, který nekupuje zboží v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti, má dále v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Dodavatel je povinen vrátit spotřebiteli zaplacené finanční částky nejpozději do 30 dnů od odstoupení. Finanční částka bude vrácena na bankovní účet spotřebitele dle dohody se spotřebitelem.

Právo dodavatele na odstoupení
Dodavatel je oprávněn od smlouvy odstoupit pouze do okamžiku odeslání zboží, a to jen v případě nedostupnosti zboží nebo výrazné změny ceny zboží. Před odstoupením je ale dodavatel vždy povinen kontaktovat zákazníka za účelem dohody o dalším postupu.

Postup v případě odstoupení od smlouvy
Vzhledem k tomu, že v případě odstoupení se smlouva od počátku ruší, vrátí nebo nahradí dodavatel zákazníkovi a zákazník dodavateli veškerá přijatá plnění.
Zákazník může od smlouvy odstoupit tak, že tuto skutečnost oznámí dodavateli, např. elektronicky na emailovou adresu info@topleky.cz nebo písemně v provozovně dodavatele.
Při odstoupení doporučujeme uvést číslo objednávky, variabilní symbol a datum nákupu a předložit originál nebo kopii dokladu o koupi zboží. Zásilky ze kterých není patrné, proč k nám byli zaslány budou vráceny odesilateli.
Pokud již zákazník zboží obdržel a převzal, zašle zboží zpět do provozovny dodavatele, kde dodavatel bez zbytečného odkladu posoudí stav vráceného zboží. Pro vrácení plné částky musí být zboží zaslané zpět dodavateli v neporušeném stavu, nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství a všech poskytnutých dokladů a originálního obalu).
V případě, že je zboží vráceno dodavateli v jiném než neporušeném stavu, je zákazník povinen nahradit zejména náklady související s uvedením zboží do původního stavu a vzniklou škodu na zboží. Úhrada těchto nákladů a škody proběhne tím, že kupní cena, která je dodavatelem v případě odstoupení vrácena, je o tyto náklady a škodu odpovídajícím způsobem snížena.).

Rozpor z kupní smlouvy 
V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou ("rozpor s kupní smlouvou"), postupuje se v souladu s ustanovením § 616 Občanského zákoníku.

Tým oddělení reklamací společnosti Danare a.s.  je tu pro Vás.

Bezpečnostní informace

Děláme maximum pro ochranu Vašich dat

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, subjekt má právo k jejich přístupu a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Prodávající se zavazuje k ochraně uvedených osobních dat poskytnutých kupujícím. Uvedené údaje budou sloužit pouze pro potřebu prodejce a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Pro práci s osobními daty splňujeme zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, který zásadně ovlivnil práva a povinnosti těch, jimž osobní údaje patří, i těch, kteří s nimi pracují.K tomu, abychom vaši objednávku doručili přímo vám, případně s vámi mohli komunikovat, potřebujeme znát některé údaje (jméno, adresa, telefon, e-mail).Pokud jste firma a požadujete na zakoupené zboží fakturu, pak bychom měli znát ještě doplňující údaje (název firmy, IČ, DIČ, číslo účtu).Tím, že nám prostřednictvím e-shopu poskytnete jakékoliv osobní údaje, vyjadřujete pochopení a jednoznačný souhlas se shromažďováním, používáním a přenosem těchto osobních údajů.

Tyto údaje ukládáme do databáze, takže při dalším nákupu již nemusíte vyplňovat celý registrační formulář znovu - stačí, když zadáte vaše přístupové jméno a heslo. Tato data považujeme za přísně důvěrná a neposkytujeme je žádné třetí straně. Výjimkou je pouze kurýrní služba (Česká pošta, PPL nebo DPD), která s každou zásilkou dostává z důvodu doručení zásilky vaši adresu. Vaše data budou kdykoliv na vaši žádost opravena nebo vyřazena z databáze.

I když se naše společnost nemůže 100% zaručit, že nikdy nedojde k neoprávněnému přístupu, můžete se spolehnout, že věnujeme velkou péči zachování bezpečnosti vašich osobních údajů a zamezení neoprávněnému přístupu k nim.

Registrací na webu Obezin.cz dává zákazník souhlas k tomu, aby provozovatel, společnost "Danare a.s.", dále využívala jeho osobní údaje, zejména emailovou adresu v rámci svých cílených online reklamních kampaní i jiných.

Chráníme Vaše data a děkujeme za Vaši důvěru!

obchodní tým Danare a.s.


KATEGORIE
 
Akční nabídka
 
Mohlo by vás zajímat
 


ÚVOD .:::::::. OBCHODNÍ PODMÍNKY .:::::::. REKLAMACE .:::::::. NÁPOVĚDA .:::::::. PROČ NAKOUPIT U NÁS .:::::::. KONTAKT

 

Lékárna-DOMA.cz nabízí široký sortiment doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických prostředků. Online lékárna je Vám kdykoli k dispozici. Internetová lékárna má stále otevřeno. Naše lékárna doporučuje Lipodex, Condrosulf 400 a Obezin 1+1 zdarma.
Nakup v online lékárně Vám ušetří čas i peníze a hlavně je to bezpečné. Objednávání v naší online lékárně probíhá v klidu z pohodlí Vašeho domova. Je to přeci mnohem pohodlnější. Chce se Vám cestovat autem nebo MHD? Stát v někde ve frontě? U nás můžete objednávat doplňky stravy, kosmetiku a zdravotnické prostředky.
Nákup v online lékárně je pohodlný, spolehlivý, diskrétní, rychlý a bezpečný. Neváhejte a objednávejte! Naše lékárna se postará o Vaše objednávky rychle a diskrétně.
Obezin prášek pro přípravu nápoje - čokoláda, Obezin nápoj malina, Obezin nápoj vanilka.

©  Lékárna-DOMA.cz