Přidat do oblíbených Nastavit homepage Mapa
Přihlášení Nová registrace Nakupujte v klidu a z pohodlí svého domova.
Lékárna-Doma je tady pro Vás.
VÁŠ NÁKUPNÍ KOŠÍK
0položek
o celkové hodnotě s DPH:0,- 
   

Goji kustovnice čínská 1 kg

8001000515Kód:

Danare

Výrobce:
 
 

303,-  Cena bez DPH:

349,-  Cena s DPH:

 

Ks Množství:

 

Goji kustovnice čínská 1 kg

Neexistující PDK kód
Popis produktu

!! GOJI – Kustovnice čínská – Wolfberry – Lycium chinence jako lék !!

Plody kustovnice čínské – goji jsou označovány jako všelék, plod dlouhověkosti či ovoce radosti. Traduje se, že pokud se kustovnice pije ve formě čaje celý rok, přináší dokonalé zdraví a dlouhý věk.

Harmonizuje činnost jater a ledvin. Posiluje obranyschopnost. Posiluje imunitu organismu. Zlepšuje krvetvorbu. Snižuje krevní tlak. Zvlhčuje plíce (pomáhá proti astmatům a alergiím). Podporuje sexuální funkce. Posiluje zrak. Snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

 

!! TIP NA KONZUMACI !!

Sušené plody goji důkladně operte v teplé vodě. Pokud máte raději šťavnaté ovoce, pak oprané a propláchnuté plody goji narovnejte na hluboký talíř a zalijte (destilovanou) vodou tak, aby bylo právě ponořené. Namočené je nechte do doby až změknou. Dejte však pozor, aby jste je neměli rozbředlé. Pokud ovoce nespotřebuje všechnu vodu z talíře, pak jste jí použili příliš mnoho. Takto připravené ovoce uschováme do upotřebení v chladu.

 

!! NOVÝ ZPŮSOB BALENÍ !!

Aby Vaše sušené plody kustovnice (goji) vydržely co nejdéle čerstvé, jsou baleny do shora zavařených obalů, tudíž není možné je bez poškození otevřít. Jste tedy prvními, kdo sáček otevře. Obaly jsou neprodyšné, sušené plody si tak zachovají svou charakteristickou chuť. Díky znovu uzavíratelnému zipu není potřeba sušené plody přesypávat jinam.


KATEGORIE
 


ÚVOD .:::::::. OBCHODNÍ PODMÍNKY .:::::::. REKLAMACE .:::::::. NÁPOVĚDA .:::::::. PROČ NAKOUPIT U NÁS .:::::::. KONTAKT

 

Lékárna-DOMA.cz nabízí široký sortiment doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických prostředků. Online lékárna je Vám kdykoli k dispozici. Internetová lékárna má stále otevřeno. Naše lékárna doporučuje Lipodex, Condrosulf 400 a Obezin 1+1 zdarma.
Nakup v online lékárně Vám ušetří čas i peníze a hlavně je to bezpečné. Objednávání v naší online lékárně probíhá v klidu z pohodlí Vašeho domova. Je to přeci mnohem pohodlnější. Chce se Vám cestovat autem nebo MHD? Stát v někde ve frontě? U nás můžete objednávat doplňky stravy, kosmetiku a zdravotnické prostředky.
Nákup v online lékárně je pohodlný, spolehlivý, diskrétní, rychlý a bezpečný. Neváhejte a objednávejte! Naše lékárna se postará o Vaše objednávky rychle a diskrétně.
Obezin prášek pro přípravu nápoje - čokoláda, Obezin nápoj malina, Obezin nápoj vanilka.

©  Lékárna-DOMA.cz