Přidat do oblíbených Nastavit homepage Mapa
Přihlášení Nová registrace Nakupujte v klidu a z pohodlí svého domova.
Lékárna-Doma je tady pro Vás.
VÁŠ NÁKUPNÍ KOŠÍK
0položek
o celkové hodnotě s DPH:0,- 
   

NOVÉ PRODUKTY V NABÍDCE

Doporučujeme z naší nabídky


NOVINKY
14.07.2014

Lékárna: motoristy čeká výměna lékárniček, jinak hrozí pokuty

Naše lékárna upozorňuje na expirační lhůty autolékárniček. Od roku 2010, kdy kvůli nové ministerské vyhlášce kupovala většina řidičů novou lékárničku, uplynuly čtyři roky. Překontrolujte si exp. lhůtu!
11.07.2014

Lékárna doporučuje balzám proti celulitidě

Naše online lékárna doporučuje Lirene balzám proti celulitidě - pro pružnější pokožku a vyhlazení nerovností. Inovační komplex SlimShape pomáhá v boji s celulitidou, výrazně zlepšuje vzhled kůže, vyhlazuje ji a vypíná.
10.07.2014

Online lékárna doporučuje Obezin

Obezin je nejprodávanější doplněk stravy v naší internetové lékárně. Obezin Vám může pomoci rychle zhubnout, posílit zdraví a zvýšit sebevědomí. Obezin máme v naší online lékárně v parádní akci: Obezin 1+1 zdarma!
10.07.2014

Repelenty: doporučuje naše online lékárna

Naše internetová lékárna doporučuje: používejte repelenty. Repelent proti hmyzu poskytuje poměrně dobrou ochranu proti komárům a klíšťatům.
07.07.2014

Lékárna a péče po opalování

Naše internetová lékárna doporučuje krémy a mléka po opalování. Tyto přípravky zklidňují podrážděnou pokožku po slunění.

KATEGORIE
 
Akční nabídka
 
Mohlo by vás zajímat
 


ÚVOD .:::::::. OBCHODNÍ PODMÍNKY .:::::::. REKLAMACE .:::::::. NÁPOVĚDA .:::::::. PROČ NAKOUPIT U NÁS .:::::::. KONTAKT

 

Lékárna-DOMA.cz nabízí široký sortiment doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických prostředků. Online lékárna je Vám kdykoli k dispozici. Internetová lékárna má stále otevřeno. Naše lékárna doporučuje Lipodex, Condrosulf 400 a Obezin 1+1 zdarma.
Nakup v online lékárně Vám ušetří čas i peníze a hlavně je to bezpečné. Objednávání v naší online lékárně probíhá v klidu z pohodlí Vašeho domova. Je to přeci mnohem pohodlnější. Chce se Vám cestovat autem nebo MHD? Stát v někde ve frontě? U nás můžete objednávat doplňky stravy, kosmetiku a zdravotnické prostředky.
Nákup v online lékárně je pohodlný, spolehlivý, diskrétní, rychlý a bezpečný. Neváhejte a objednávejte! Naše lékárna se postará o Vaše objednávky rychle a diskrétně.
Obezin prášek pro přípravu nápoje - čokoláda, Obezin nápoj malina, Obezin nápoj vanilka.

©  Lékárna-DOMA.cz