Nežijte s lupénkou věčně! Vypořádejte se s ní.

Lupénka, neboli psoriáza, je nepříjemné chronické autoimunitní onemocnění kůže, které se může vyskytovat kdekoliv na těle. Projevuje se výskytem zarudlých míst, jejich šupinatěním a rohovatěním, a to v různých intenzitách. V České republice jsou touto nemocí postižena 2-4% naší populace. Ačkoli ve většině případů nejsou nemocní lupénkou ohroženi na životě, mohou pociťovat snížení kvality svého života.

Unikátní péče EmuCare konečně u nás! Zbavte se „nevyléčitelné“ lupénky!

Exkluzivní značka EmuCare působí na trhu již od roku 1999. Jedná se o produkty malé holandské firmy, která má tisíce spokojených zákazníků. Majitel firmy pan Frank Alfrink si zakládá na kvalitě svých výrobků a jejich léčivé účinky má podloženy nejedním vědeckým výzkumem či studií. Kosmetika značky EmuCare si získala svůj věhlas a úspěšně se prodává jak v Evropě (Holandsko, Belgie, Německo, Rakousko, Francie), tak v Asii (Korea, Malajsie, Singapur, Vietnam).

 

Tajemství původních obyvatel Austrálie – Emu olej!

Staří Australané objevili léčivé účinky Emu oleje již před více než tisíci lety, kdy jej používali jako ochranu v extrémních pouštních podmínkách, pro utišení bolesti či na hojení ran. Emu olej je získáván z tuku australského pštrosa Emu a je vhodný jak pro terapeutické, tak i pro kosmetické účely. Jeho unikátní vlastnosti pramení z množství esenciálních mastných kyselin, které podporují regeneraci a tvorbu nových kožních buněk. Analýza mastných kyselin v Emu oleji ukázala, že jejich poměr odpovídá poměru těchto kyselin v lidské kůži. Proto je Emu olej tak účinný při léčbě kožních problémů (např. při lupénce, ekzematických onemocněních, extrémně suché kůži, popáleninách apod.).
Když více, je opravdu více! Kosmetika EmuCare má nejvyšší koncentraci emu oleje na trhu!
Emu olej patří mezi velmi ceněnou a finančně nákladnou surovinu, proto se ve většině kosmetických přípravků nachází pouze v malém množství a bývá nahrazován především parafínem. Kosmetika EmuCare se pyšní až 99% koncentrací Emu oleje. Čím více Emu oleje je produktech obsaženo, tím je jejich účinnost efektivnější. Produktová řada značky EmuCare obsahuje čistý olej EmuCare oil (99%), gelovou emulzi EmuCare oil/gel (90%), krém EmuCare cream (30%) či šampon EmuCare shampoo (3%).
Jak dlouho ještě chcete žít s lupénkou Vy?

Comments are closed.