Naslouchadlo jako pomocník při nedoslýchavosti v každém věku

S přibývajícím věkem se nám obecně snižuje kvalita našeho sluchu. Žádnou výjimkou není ani fakt, že nedoslýchavost nás může postihnout i v mladém věku. Na co si dát tedy pozor, aby náš sluch nebyl nenávratně poškozen? A jak případnou nedoslýchavost řešit?

Podchyťte nejčastější příčiny nedoslýchavosti včas

Přiznejte si, kdo problém s ušním mazem neřeší vatovými tyčinkami? Možná však právě díky tomuto zlozvyku špatně slyšíte. Zvukovod má samočistící schopnosti a nešetrným použitím vatových tyčinek si můžete nečistoty do ucha zanést a přispět tak tvorbě infekce. K čištění tak raději používejte speciální ušní spreje dostupné v lékárnách. Tvoření infekce jdete rovněž naproti, pokud se často pohybujete v zakouřeném prostředí, které brání běžnému prokrvování ucha či častým používáním sluchátek. A jak si pomoci, když už náš sluch je nenávratně poškozen?

S moderním naslouchadlem se již nemusíte bát vyjít na veřejnost

Využití naslouchadla si spousta z nás spojuje pouze s pokročilým věkem. Není však žádnou ostudou, pokud si naslouchadlem pomůžete v jakémkoliv věku. O Vašem handicapu nikdo nemusí mít ani ponětí díky nejnovějším technologiím. Moderní naslouchadla jsou navržena tak, že si jich okolí na první pohled nevšimne. Pro bezproblémovou a dlouhodobou funkčnost naslouchadla nepodceňte výběr kvalitní baterie do naslouchadel

Prodlužte životnost naslouchadla se správným výběrem baterie

Baterie do naslouchadel bohužel nenaleznete běžně doma ve svém šuplíku a je podstatné si pořídit baterie speciální. Správným výběrem baterie do naslouchadel prodloužíte délku a kvalitu fungování jednotlivých naslouchadel. Naslouchadlo Vám rovněž déle vydrží s prostředky pro jeho údržbu, mezi které se řadí vysoušecí a čistící tablety a filtry proti průniku ušního mazu. Pozornost také věnujte kapacitě, která naznačuje výdrž baterie ve sluchadle. Velký výběr baterií do naslouchadel naleznete na webu Himalaj.cz.

 

Comments are closed.